Spółdzielca Z Awansem Do Klasy "A"

Spółdzielca w A-klasie !

Decyzja PZPN z dnia 07.05.2020:
"Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek".

Oznacza to, że Spółdzielca Grabno, która zadomowiła się na miejscu lidera po rundzie jesiennej, w sezonie 2020/2021 występować będzie w klasie A!

Wszyscy w naszym zespole woleliby rozegrać sezon do końca i udowodnić swoją wyższość na murawie również w rundzie wiosennej. Nie zmienia to faktu, że awans ten został przez drużynę Grzegorza Bacy wywalczony w czysto sportowej rywalizacji i jest on zasłużony.

Gratulujemy trenerowi, zawodnikom oraz członkom zarządu! Miejmy nadzieję że do jesieni wszystko wróci do normy i będziemy mogli dopingować ich z trybun. Jesteśmy pewni, że nadchodząca przygoda z A-klasą będzie dłuższa niż ta ostatnia.