Przegrywamy pierwszy mecz

SPÓŁDZIELCA GRABNO vs SOKÓŁ II MASZKIENICE/ISKRA ŁĘKI 2:4 (0:2)

Bramki zdobyli: Maciej Dębski i Mateusz Orkwiszewski

SPÓŁDZIELCA: Sakłak – Gostek, Sumara(46 Hajdo), Kędzior(46 Dębski), S.Baca - Mucha, Orkwiszewski, Jarząb, Kuboń(75 Rosiek) - Liszka, Morys

Do tego pojedynku przystąpiły dwie drużyny które jeszcze w tym sezonie nie poczuły smaku porażki. Jednak lepiej z tego spotkania wyszła drużyna gości ,która odniosła zwycięstwo i zastąpiła drużynę z Grabna na pozycji lidera.

Początek spotkania w wykonaniu naszych zawodników był bardzo nerwowy i już w 28 minucie złe zagranie D.Kędziora wykorzystał Tomczyk ,który spokojnym strzałem pokonał Sakłaka. Spółdzielca próbowała tworzyć akcje jednak obrońcy rywali szybko ich powstrzymywali i wychodzili z szybkimi kontrami. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania goście podwyższyli wynik spotkania na 0:2.

Na drugą połowę zawodnicy Spółdzielcy wyszli bardzo zmotywowani co było widać na boisku . Przez pierwsze 25 minut drugiej połowy piłka przybywała tylko na połowie gości. W 57 minucie Dębski otrzymał piłkę przed polem karnym i nie zastanawiając się długo sprytnym strzałem pokonał bramkarza gości. Ta bramka dała nadzieję zawodnikom z Grabna, którzy po tej akcji uwierzyli , że mogą zmienić losy tego meczu. Parę minut później Spółdzielca wyrównała za sprawą Orkwiszewskiego ,który strzałem z dystansu wyrównał wynik meczu. 2:2.

Niestety w 74 minucie zawodnik gości oddał strzał w samo okienko bramki Sakłaka i znowu Spółdzielca musiała gonić wynik. Zaledwie pięć minut później po rzucie wolnym i pechowej interwencji naszego bramkarza zawodnicy Sokoła zdobyli bramkę ,która spowodowała utratę jakiejkolwiek nadziei na dobry wynik.

Dodatkowo gospodarze kończyli w dziesiątkę. W 83 minucie K.Gostek wyraził swoje niezadowolenie z prowadzenia zawodów przez sędziów za co obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

Ostatecznie przegrywamy mecz 2:4 i tracimy fotel lidera na rzecz drużyny z Maszkienic.