Spółdzielca nie zwalnia tempa! Wulkan pokonany !

W sobotnie popołudnie Spółdzielca Grabno rozegrała mecz ligowy z Wulkanem Biesiadki.

Szczegółowy opis meczu

Zdjęcia: Oliwia Gorzkowska

Początek spotkania bardzo nerwowy z obu stron zaowocował 2 groźnymi sytuacjami ze strony drużyny Wulkanu.

Świetna interwencja S. Sakłaka oraz poprzeczka uchroniła gospodarzy od straty bramek!

Gospodarze grający znów z nieco zmienionym składzie próbowali groźnie atakować jednak gołym okiem było widać dużą nerwowość w poczynaniach oraz nieskuteczność w ataku. Swoje sytuacje mieli K. Liszka, S. Adamczyk oraz P. Morys.

W końcu swoją sytuacje wykorzystał Krzysztof Liszka i przelobował bramkarza gości w sytuacji sam na sam.

Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:0 ale trzeba przyznać, że goście postawili twarde warunki do gry.

Na drugą połowę to jednak gospodarze wyszli bardziej zmotywowani, krótka odprawa z trenerem oraz wprowadzone zmiany sprawiły, że akcje nabrały tempa.

Spółdzielca miała duża przewagę a kolejne bramki padały po strzałach Patryka Morysa ( 2 bramki) oraz po rzucie karnym wykorzystanym przez K. Gostka. Spółdzielca prowadziła grę a goście ograniczali się jedynie do sporadycznych kontrataków.

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Spółdzielcy 4:0 (1:0). Gratulacje dla zawodników i brawa za ambitną grę mimo upalnej pogody.

W najbliższą niedzielę zespół Spółdzielcy spotka się na wyjeździe z drużyną Temida Złota. Póki co obie drużyny nie zanotowały straty punktów i zajmują czołowe pozycje w ligowej tabeli.

Serdecznie zapraszamy na mecz.

Bramki: K. Liszka, P. Morys 2x, K. Gostek.

Żółte kartki: M. Mucha, M. Kuboń.

Powiązana galeria: