Podsumowanie roku
Powoli kończący się rok 2020 można z pewnością uznać za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy w historii Spółdzielcy Grabno. Pomijając świetną postawę zawodników na boisku, wywalczony awans do A klasy i czołówka w tabeli po pierwszej rundzie, wiele rzeczy zmieniło się na naszym obiekcie.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć na zasadzie "przed i po". Dzięki sponsorom, darczyńcom oraz ciężkiej pracy zawodników i członków zarządu udało się nam:
• ‌zakup i montaż nowoczesnej trybuny mieszczącej 100 miejsc siedzących,
• ‌zakup i montaż ławek rezerwowych gości i gospodarzy,
• ‌renowacja piłkołapów za bramkami (nowe siatki),
• ‌renowacja ogrodzenia wokół niemal całego boiska,
• ‌renowacja starego budynku klubowego,
• ‌zakup i montaż garażu na sprzęt treningowy,
oraz masa innych rzeczy, których nie sposób wymienić w komplecie.
Nasze szczególne podziękowania składamy na ręce Pana Pawła Smolenia, Gminy Wojnicz na czele z , prezesa Sławomira Sakłaka oraz licznych sponsorów:
•‌ KOCIK instalacje,
• hurtownia CARINET,
•‌ FHU dla domu i ogrodu,
•‌ sklep SPORT CENTRUM,
•‌ SpartEl klimatyzacja,
•‌ M&B Pawlina,
•‌ Skup Złomu Stanisław Pajdak,
•‌ Kopalnia Kruszywa ZAWROCIE,
•‌ TK BETON Roztoka,
•‌ RIN BUD sp. z o.o.,
•‌ FHU sklep JOANNA,