Ze Szczurową na remis

Remisem zakończyło się spotkanie Naszej drużyny z zespołem Orlika Szczurowa.

Zespół ze Szczurowej stworzył twarde warunki do gry, nie zamierzając ani na moment odpuszczać wyniku.

Nie przestraszył gości również fakt, że mierzyli się z liderem tabeli. Zaowocowało to zdobyciem gola w ostatniej minucie meczu.

Dla Naszej drużyny bramki zdobyli Adrian Gorzkowski w 22 minucie oraz Lucjan Hajdo w 65 minucie. Dla gości strzelali Piotr Zdunek w 18 minucie oraz Dawid Golik w 92 minucie.

Jak padły bramki:

0-1 18' P. Zdunek

Rzut rożny dla gości, nasi obrońcy pogubili się w kryciu, co skutecznie wykorzystał P. Zdunek i strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

1-1 22' A. Gorzkowski

Rzut wolny z 30-35 metrów, piłkę uderzał L. Hajdo, ta po murze sprawiła kłopoty bramkarzowi gości i z najbliższej odległości, pewnym strzałem A. Gorzkowski wyrównał wynik spotkania.

2-1 65' L. Hajdo

Prostopadłe, przecinające linie obrony podanie od M. Orkwiszewskiego wyprowadziło L. Hajdo oko w oko z bramkarzem. Nasz doświadczony zawodnik ze spokojem wykończył sytuację, umieszczając piłkę, płaskim strzałem, w długim rogu bramki.

2-2 90+2' D. Golik

W ostatnich sekundach spotkania jeden z pomocników gości posłał piłkę za plecy naszej obrony, nieczyste wybicie J. Sumary poskutkowało "setką" dla gości na wagę remisu. D.Golik pierwszy dopadł do bezpańskiej piłki i ku uciesze fanek ze Szczurowej, zgromadzonych na trybunach, ustalił wynik spotkania na 2-2.

W niedzielę Spółdzielca zagra na wyjeździe swój ostatni mecz tej rundy. Na boisku w Niedzieliskach podejmiemy drużynę Wiślan Wola Przemykowska.